EXPERIMENTÁLNÍ TÝM

EXPERIMENTÁLNÍ TÝM

Georg Korn
Vedoucí oddělení experimentálních programů a System Engineering
georg.korn@eli-beams.eu
tel.: +420 266 051 316
Asistentka: Renata Strnadová
Tel.: +420 266 051 211

Janos Hajdu
Vedoucí Excellent Research Teamu
janos.hajdu@eli-beams.eu
Assistentka: Renata Strnadová
Tel.: +420 266 051 211

RESEARCH ACTIVITY 2
Jaroslav Nejdl

Dočasný vedoucí výzkumného programu 2
jaroslav nejdl@eli-beams.eu
Tel.: +420 266 051 209
Asistentka: Ester Meyer
Tel.: +420 266 051 320

RESEARCH ACTIVITY 3
Daniele Margarone

Zástupce vedoucího experimentálních programů, vedoucí výzkumného programu 3
daniele.margarone@eli-beams.eu
Tel.: +420266 051 318
Asistentka: Ester Meyer
Tel.: +420 266 051 320

RESEARCH ACTIVITY 4
Jakob Andreasson

Vedoucí výzkumného programu 4
jakob.andreasson@eli-beams.eu
Tel.: 420 266 051 313
Asistentka: Ester Meyer
Tel.: +420 266 051 320

RESEARCH ACTIVITY 5 AND 6
Stefan Andreas Weber

Vedoucí výzkumných programů 5 a 6
stefan.weber@eli-beams.eu
Tel.: +420266 051 317
Asistentka: Beata Brezinová
Tel.: +420 266 051 315

BEAMLINE INTEGRATION SUPPORT
Mgr.Tomáš Laštovička, Ph.D.

Beamline Integration Support, vedoucí týmu
tomas.lastovička@eli-beams.eu
Tel.: +420266 051 236

Ing. Adam Wolf
Beamline Integration Support Engineer
adam.wolf@eli-beams.eu
Tel.: +420266 051 282