Organizační struktura

VEDENÍ ELI BEAMLINES

ŘEDITEL CENTRA ELI BEAMLINES


Roman Hvězda
roman.hvezda@eli-beams.eu

ŘEDITEL PRO VÝZKUM A PROVOZ


Daniele Margarone
daniele.margarone@eli-beams.eu

ZÁSTUPKYNĚ ŘEDITELE PRO ADMINISTRATIVU


Johana Burgetová
johana.burgetova@eli-beams.eu

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ LASEROVÝCH TECHNOLOGIÍ

Bedřich Rus
bedrich.rus@eli-beams.eu

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ RADIAČNÍ FYZIKY A URYCHLOVÁNÍ ELEKTRONŮ

Sergei Bulanov
sergei.bulanov@eli-beams.eu

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ URYCHLOVÁNÍ IONTŮ A APLIKACÍ VYSOKOENERGETICKÝCH ČÁSTIC

Daniele Margarone
daniele.margarone@eli-beams.eu

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ STRUKTURÁLNÍ DYNAMIKY

Jacob Andreasson
jacob.andreasson@eli-beams.eu

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ FYZIKY PLAZMATU A ULTRA INTENZIVNÍCH INTERAKCÍ

Stefan Weber
stefan.weber@eli-beams.eu

VEDOUCÍ ODDĚLĚNÍ TECHNOLOGICKÉ INFRASTRUKTURY A PŘÍSTROJOVÝCH SLUŽEB

Pavel Bakule
pavel.bakule@eli-beams.eu

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KONSTRUKCE A PROJEKTOVÉ PODPORY

Martin  Laub
martin.laub@eli-beams.eu

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ STAVEBNÍ INFRASTRUKTURY A INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Roman Kuřátko
roman.kuratko@eli-beams.eu

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ TRANSFERU TECHNOLOGIÍ

Aleš Hála
ales.hala@eli-beams.eu

Organizační struktura ELI Beamlines:

ELI organizační struktura v PDF